Normal view MARC view ISBD view

Královna ohně / Anthony Ryan ; z anglického originálu Queen of fire: a raven's shadow novel III ... přeložil Jakub Kalina

By: Ryan, Anthony, 1970- [Autor].
Contributor(s): Kalina, Jakub, 1985- [01-Překladatel].
Material type: TextTextZ cyklu: Stín Krkavce, 3 partPublisher: Brno : Host, 2016Edition: První vydání.Description: 685 stran : ilustrace ; 21 cm.Content type: text Media type: bez média Carrier type: svazekISBN: 9788074916076.Other title: Stín krkavce - kniha třetí [Název části uveden na hřbetě:].Uniform titles: Raven's shadow novel. Česky Genre/Form: skotské romány (anglicky) | fantasy romány | Scottish fiction (English) | fantasy novelsSummary: Po boji o holý život má královna Lyrna za úkol odrazit vpád volarské armády a znovu dobýt nezávislost Sjednoceného království. Aby dosáhla svých cílů, musí udělat víc než jen shromáždit své věrné příznivce. Musí se spojit se silami, které jsou jí odporné, a přivést válku k branám nepřátel. Zajistit vítězství má Vélin Al Sorna, avšak jeho cesta je plná obtíží. Volarská armáda má na své straně tajemného Spojence, který svým služebníkům nabízí nepřirozeně dlouhý život. Pokud má království zvítězit, musí Vélin Al Sorna Spojence zničit. Jenže porazit protivníka, jehož není možné zabít, je téměř nesplnitelný úkol, zvlášť když Vélinova píseň krve, mystická síla, která z něj udělala takového bojovníka, zlověstně umlkla... Nakladatelská anotace.Summary: Třetí kniha epické fantasy série "Stín krkavce", kde Vélin Al Sorna musí pomoci vrátit Říši Královně.
List(s) this item appears in: D
Tags from this library: No tags from this library for this title.
    Average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Status Date due Barcode
Knihy Knihy Třebenice
Beletrie
beletrie pro dospělé D (Browse shelf) Available 315200322483

Po boji o holý život má královna Lyrna za úkol odrazit vpád volarské armády a znovu dobýt nezávislost Sjednoceného království. Aby dosáhla svých cílů, musí udělat víc než jen shromáždit své věrné příznivce. Musí se spojit se silami, které jsou jí odporné, a přivést válku k branám nepřátel. Zajistit vítězství má Vélin Al Sorna, avšak jeho cesta je plná obtíží. Volarská armáda má na své straně tajemného Spojence, který svým služebníkům nabízí nepřirozeně dlouhý život. Pokud má království zvítězit, musí Vélin Al Sorna Spojence zničit. Jenže porazit protivníka, jehož není možné zabít, je téměř nesplnitelný úkol, zvlášť když Vélinova píseň krve, mystická síla, která z něj udělala takového bojovníka, zlověstně umlkla... Nakladatelská anotace.

Třetí kniha epické fantasy série "Stín krkavce", kde Vélin Al Sorna musí pomoci vrátit Říši Královně.

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Powered by Koha