Fredy. Největší strašpytel zachraňuje svět / Georgia Pritchettová ; z anglického originálu Wilf the mighty worrier: saves the world ... přeložila Romana Jarolínová

By: Pritchett, Georgia, 1968- [Autor]Contributor(s): Jarolínová, Romana [01-Překladatel]Material type: TextTextLanguage: čeština Original language: angličtina Z cyklu: Fredy - Největší strašpytel, 1 partPublisher: Praha : Knižní klub, 2016Edition: Vydání prvníDescription: 188 stran : ilustrace ; 22 cmContent type: text Media type: bez média Carrier type: svazekISBN: 9788024254548Other title: Největší strašpytel zachraňuje světUniform titles: Wilf the mighty worrier: saves the world. Česky Subject(s): humoristické příběhyGenre/Form: anglické příběhy | publikace pro děti | English stories | children's literatureSummary: Dokáže malý chlapec jménem Fredy zachránit svět? Humorný a fantastický román pro mladší děti.Summary: Dřív se Fredy bál: vycpaných zvířat, burákového másla, co se mu přilepí na patro, strašnonožek, co mají milion nohou a místo očí roztřesená tykadla. Teď se Fredy bojí: toho úplně nejvíc nejzlejšího zlotřilce na světě, toho úplně nejvíc nejzlejšího zlotřilce od sousedů, každého jménem Alan. Fredy je totiž pěkný strašpytel a při pohledu na své nové sousedy je hrůzou bez sebe! Kdo by nebyl? Skrček Alan má za parťáka věčně nabroušeného robota a bez svého chlupatého komplice nedá ani ránu! A na zahradě za plotem střeženým lvy skrývá vzduchotank. Fredy ví, že musí najít způsob, jak svůj strach přemoct. Alan totiž ve svém sklepním doupěti něco kuje. Něco velice tajného a velice zlotřilého. Tajnotajný zloplán, jak zničit svět! Nakladatelská anotace.
List(s) this item appears in: LAZ
Tags from this library: No tags from this library for this title.
Star ratings
    Average rating: 0.0 (0 votes)
Holdings
Item type Current library Collection Call number Status Date due Barcode
Knihy Knihy Vědomice
Beletrie
beletrie pro děti D M (Browse shelf(Opens below)) Checked out 19.02.2020 315200321861

Dokáže malý chlapec jménem Fredy zachránit svět? Humorný a fantastický román pro mladší děti.

Dřív se Fredy bál: vycpaných zvířat, burákového másla, co se mu přilepí na patro, strašnonožek, co mají milion nohou a místo očí roztřesená tykadla. Teď se Fredy bojí: toho úplně nejvíc nejzlejšího zlotřilce na světě, toho úplně nejvíc nejzlejšího zlotřilce od sousedů, každého jménem Alan. Fredy je totiž pěkný strašpytel a při pohledu na své nové sousedy je hrůzou bez sebe! Kdo by nebyl? Skrček Alan má za parťáka věčně nabroušeného robota a bez svého chlupatého komplice nedá ani ránu! A na zahradě za plotem střeženým lvy skrývá vzduchotank. Fredy ví, že musí najít způsob, jak svůj strach přemoct. Alan totiž ve svém sklepním doupěti něco kuje. Něco velice tajného a velice zlotřilého. Tajnotajný zloplán, jak zničit svět! Nakladatelská anotace.

There are no comments on this title.

to post a comment.

Powered by Koha